مشاهده نتایج نهایی امدادگر الف (پیشرفته)

 

 

ربوکاپ جوانان شاخه‌ایی از پروژه جهانی موسوم به ربوکاپ است که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات رباتیک کشور و منطقه، هر سال پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

 

   هدف مسابقات ربوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم رباتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های رباتیکی در داخل کشور است.


ما و تمام دوستان جوانمان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند!

 

پس از ارسال فیلم برای کمیته فنی لیگ Rescue، حتما باید ایمیل تاییدیه دریافت فیلم را از جانب کمیته فنی دریافت کنید.

جهت مطرحکردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  JRescue@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

 

جهت آگاهی سریع‎تر از اطلاعیه‎ها، در کانال تلگرام لیگ امداد عضو شوید:

RCJ Rescue

https://telegram.me/RCJRescue

 

مشخصات گزارش فنی:
1) رعایت کلیه موارد موحود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
2) در قسمت حساب کاربری سایت مسابقات بارگذاری شود.
3) مهلت ارسال 15 بهمن
4) اسم گزارش فنی ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم گزارش فنی ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن گزارش فنی را بررسی نخواهد کرد.

​5) لطفا برای اسم تیم خود از اسامی انگلیسی یا به صورت فیتگلیش بنویسید ( فقط برای گرازش فنی و فیلم)

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue ​Pri - ​3 - Team Name
Rescue B - 1 - Team Name


رعایت تمامی نکات فوق الزامی است.

مشخصات فیلم:
1) حجم فایل ارسالی حداکثر 10MB باشد
2) رعایت کلیه موارد موجود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
3) به ایمیل jRescue@iranopen.ir ارسال شود.
4) مهلت ارسال 24 بهمن
5) اسم فیلم ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند  (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم فیلم ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن فیلم را بررسی نخواهد کرد.

6) لطفا برای اسم تیم خود از اسامی انگلیسی یا به صورت فیتگلیش بنویسید ( فقط برای گرازش فنی و فیلم)
برای مثال اسم 3 تیم را از 3 لیگ امدادگر پیشرفته ابتدایی و ب:

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue ​Pri - ​3 - Team Name
Rescue B - 1 -
Team Name

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  139​4/​1​1/14 - ​10:​40

 

دانلود (نسخه 2 آزمایشی) قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.


  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1395 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

    جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


    • کمیته فنی لیگ امداد پیشرفته الف:

    1- جناب آقای میلاد الماسیان، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

    2- سرکار خانم بهنوش آذری، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران

     



    جدول زمان بندی



    7 آذر  ​الی  1 ​بهمن 1394 (تا 15 بهمن تمدید شد) پیش ثبت‌‎ نام
    2 بهمن  ​الی  ​30 ​بهمن 139​4 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    1 اسفند  ​الی  ​21 اسفند 1394 ثبت ‎نام زود هنگام
    22 اسفند 1394  ​الی  ​10 ​فروردین 1395 ثبت‌ نام با تاخیر
    1​6 فروردین و 17 فروردین 1395
      (حضور تمامی تیم‌ها در 16 فروردین الزامی است)  
    حضور و آماده‌سازی تیم‎ها
    1​8 فروردین ​ الی  2​0 فروردین 1395 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پذیرفته شده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 ROYAN Mohsen Abdolahi دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
    2 ITR Saeid Shafiei www.ITROfficial.com Iran
    3 BESAT hosein mehdipor دبیرستان بعثت مشهد Iran
    4 KAVOSH Seyed mehrdad Tabatabaie Ghalam high school Iran
    5 caspian kamran chitsaz شهید اژه ای 2 Iran
    6 Aras Mehrdad Lak اموزشگاه رباتیک آریا Iran
    7 SADRAROBOT1 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    8 SADRAROBOT2 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    9 CYRUS Mohamad Vafadar salam najm Iran
    10 safir Davood Safiri Robotic Safiri's group Iran
    11 F3RT mina yahyavi دبیرستان متوسطه دوره اول فرزانگان 3 Iran
    12 mofid 3 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
    13 IR-FORCE Mehdi Shahsavar Salam Iranzamin High School Iran
    14 ERT Alireza kholghi شهید اژه ای 1 Iran
    15 POOYESH-A MOHAMAD KHABAZ RAHIMI LANGROUDI EMAM SADEGH & FARZANEGAN AMIN 3 HIGHSCHOOLS Iran
    16 فرزانگان 7 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
    17 TESLA Sina Majidi - Iran
    18 ST Mehdi shahsavar دبیرستان سلام تجریش Iran
    19 Allame Helli-TaarLab Navid Kashi Allame Helli Shahryar Iran

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 ROYAN Mohsen Abdolahi دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
    2 ITR Saeid Shafiei www.ITROfficial.com Iran
    3 Robust Alireza Ahmadi Bozorg None Iran
    4 BESAT hosein mehdipor دبیرستان بعثت مشهد Iran
    5 KAVOSH Seyed mehrdad Tabatabaie Ghalam high school Iran
    6 SPARK رضا کیخا پژوهشسرای علی ابن ابی طالب Iran
    7 caspian kamran chitsaz شهید اژه ای 2 Iran
    8 incredible محمد حسام نصیری مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی ری Iran
    9 POSITRON soheil bagherzadeh - Iran
    10 MAP Parsa Bondar Sahebi دبیرستان علامه حلی 3 دوره اول Iran
    11 Aras Mehrdad Lak اموزشگاه رباتیک آریا Iran
    12 ITR R.T Parsa Shahsavari ITR ROBOTIC TEAM Iran
    13 SADRAROBOT1 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    14 SADRAROBOT2 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    15 LaVan salAr jokar آموزشگاه فنی حرفه ای لاوان کرمان Iran
    16 CYRUS Mohamad Vafadar salam najm Iran
    17 HELLI 3 TEAM Mohammadreza Toghyani (مرکز آموزش علامه حلی سه (دوره اول Iran
    18 safir Davood Safiri Robotic Safiri's group Iran
    19 F3RT mina yahyavi دبیرستان متوسطه دوره اول فرزانگان 3 Iran
    20 SYRUC QWER SDFG سلام نجم Iran
    21 Allame Helli Navid Kashi Allame Helli Shahryar Iran
    22 mofid 3 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
    23 IR-FORCE Mehdi Shahsavar Salam Iranzamin High School Iran
    24 Pooyesh Emad Haghighi None Iran
    25 ERT Alireza kholghi شهید اژه ای 1 Iran
    26 POOYESH-A MOHAMAD KHABAZ RAHIMI LANGROUDI EMAM SADEGH & FARZANEGAN AMIN 3 HIGHSCHOOLS Iran
    27 فرزانگان 7 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
    28 رایمند 1 محمد حسینی رایمند ربات Iran
    29 TESLA Sina Majidi - Iran
    30 raimand A Sepideh Rezaei Hassanabadi رایمند ربات البرز Iran
    31 spectre عماد اعتماد سلام تجریش Iran
    32 ST Mehdi shahsavar دبیرستان سلام تجریش Iran
    33 robo raptor Hossein Ahmad Zadeh رایمند ربات البرز Iran
    34 Allame Helli-TaarLab Navid Kashi Allame Helli Shahryar Iran

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3