قوانین

مسابقات لیگ ربات امدادگر، طبق قوانین مسابقات جهانی 2016 ربات های امدادگر که در لینک زیر موجود می باشد برگزار خواهد شد. کمیته فنی لیگ، به شرکت کنندگان عزیز توصیه می کند، قوانین را بطور کامل ودقیق مطالعه نمایند. همچنین به دلیل تغییرات احتمالی در قوانین، توصیه اکید می کنیم به این صفحه و لینک اشاره شده بطور مرتب مراجعه کنید تا در جریان آخرین تغییرات قوانین قرار بگیرید

 لینک قوانین

2016 Rulebook 

Rescue Robot League (RRL)

سرپرست لیگ:

دکتر فرشید نجفی – دانشگاه تهران

 

 اعضای کمیته فنی و اجرایی:

  • بهزاد پیکری - دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
  • محمدرضا جنابزاده  - دانشگاه آزاد اسلامی یزد
  • جعفر چگینی - دانشگاه لیسبون پرتغال (عضو کمیته اجرایی فدراسیون جهانی ربوکاپ در لیگ ربات امدادگر واقعی)
  • علیرضا حاجی محمد حسینی - دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
  • سهیل حبیبیان
  • علیرضا حسینی - دانشگاه آزاد اسلامی قزوین​ 
  • مهدی دادور - دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
  • محمد حسین رسولی فرد
  • امیرحسین سلطان زاده - دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز
  • سید محمد ماوایی - دانشگاه رازی کرمانشاه
  • محد هادی یوسفی - دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

 

جدول زمان بندی

 

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 IRSE armin ghobadi baygvand دانشگاه آزاد سلامی واحد تهران جنوب Iran
2 KUT Mohammad Parvin Kermanshah University of Technology Iran
3 VANDAD RESCU ROBOT Hadi Pouransari shorije KOSAR SANAT SARVE.CO Iran
4 RoManSa YITAEK KIM Kwang Woon University South Korea
5 Asim shermin motameni none Iran
6 KN2C Mohsen Hekmat K.N.Toosi University of Technology Iran
7 VRU Morteza Alizadeh Vali-e-Asr University of Rafsanjan Iran
8 AriAnA Reihaneh amiri-Ahooii Islamic Azad University Central Tehran Branch Iran
9 R2Lab Seyed Milad Mousavi Kia Islamic Azad University of West Tehran Branch Iran
10 YRA MohammadReza Jenabzadeh Islamic Azad University Yazd branch Iran
11 Pasargad Sepehr Ramezani Amirkabir University of Technology Iran
12 UI-AI yazdan khamesipour university of esfahan Iran
13 MRL Mehdi Dadvar Qazvin Islamic Azad University Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 usc payam dadeh personal Iran
2 IRSE armin ghobadi baygvand دانشگاه آزاد سلامی واحد تهران جنوب Iran
3 I R S E armin ghobadi baygvand دانشگاه آزاد سلامی واحد تهران جنوب Iran
4 KRT omid PAKPOUR ZENER CO Iraq
5 KUT Mohammad Parvin Kermanshah University of Technology Iran
6 VANDAD RESCU ROBOT Hadi Pouransari shorije KOSAR SANAT SARVE.CO Iran
7 RoManSa YITAEK KIM Kwang Woon University South Korea
8 Asim shermin motameni none Iran
9 Robo Air A Farzad Salmani samadi University azad ardabil Iran
10 MPR فتاح رضائی دبیر Iran
11 PARAX Mohammad Farzane Parax Electronic Manufacturing Iran
12 MPR-1 hafez dadgar منطقه آزاد ماکو Iran
13 KN2C Mohsen Hekmat K.N.Toosi University of Technology Iran
14 VRU Morteza Alizadeh Vali-e-Asr University of Rafsanjan Iran
15 MPR-2 hafez dadgar پژوهش سرای امام رضا دانش اموزی Iran
16 ariapardis fahime gholamzade مدیر تیم Iran
17 ... ... ... ... Iran
18 AriAnA Reihaneh amiri-Ahooii Islamic Azad University Central Tehran Branch Iran
19 R2Lab Seyed Milad Mousavi Kia Islamic Azad University of West Tehran Branch Iran
20 YRA MohammadReza Jenabzadeh Islamic Azad University Yazd branch Iran
21 Pasargad Sepehr Ramezani Amirkabir University of Technology Iran
22 UI-AI yazdan khamesipour university of esfahan Iran
23 UI/AI یزدان خامسیپور university of esfahan Iran
24 MRL Mehdi Dadvar Qazvin Islamic Azad University Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3