خوش آمدید

یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. کمیته ملی ربوکاپ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان برگزار کنندگان این مسابقات مفتخرند که به یاری خداوند متعال و حمایت محققین جوان کشور توانسته اند بیش از یک دهه در خدمت علاقه مندان و فعالین رباتیک باشند. ما همه تلاشمان را به کار خواهیم بست تا این دوره از مسابقات را با شکوه تر برگزار نماییم و محیطی مناسب را جهت ارایه و تبادل دستاوردهای علمی در زمینه های هوش مصنوعی و رباتیک برای شرکت کنندگان محترم فراهم آوریم.

آخرین اخبار

اطلاعیه

 

ضمن عرض تبریک سال نو خدمت همه تیم های محترم توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:


١. پذیرش تیم ها از روز دوشنبه، ١۶ فروردین ماه ساعت ١٠ صبح آغاز می گردد. محل پذیرش سالن ٢٥A نمایشگاه بین المللی تهران (درب جنوبی) می باشد. جهت پذیرش مسوول تیم به همراه کارت شناسایی مراجعه نماید.

۲. موارد مربوط به اسکان، تغذیه، و حمل و نقل به عهده خود تیم ها می باشد. کمیته برگزاری در این موارد تسهیلاتی ندارد.

 

...

پایان مهلت پرداخت هزینه ثبت نام امشب می باشد

 

آخرین مهلت پرداخت هزینه ثبت نام جهت شرکت در مسابقات تا پایان امروز (دهم فروردین ماه) می باشد.

لطفا دقت بفرمایید که تمام اعضای تیم را ثبت کرده باشید، سپس اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام بنمایید.

کانال رسمی مسابقات در تلگرام

 

از طریق پیوند زیر در کانال رسمی مسابقات ربوکاپ آزاد ایران در تلگرام عضو شوید:

https://telegram.me/RobocupIranOpen​

سامانه پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام فعال گردید

 

سامانه پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام در صفحه ​تیم های من برای تیم هایی که توسط کمیته های فنی پذیرفته شده اند فعال گردیده است.

لطفا توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ثبت نام تنها از طریق آنلاین با کارت های شتاب امکان پذیر می باشد و دیگر پرداخت های بانکی/حواله ای پذیرفته نخواهند شد.