Schedule

 

Pre-registration

November 28, 201​5 - January 2​1

(Extended to: February 04, 2016)

Qualification Process

January ​22, 201​6 - ​February 19, 2016

Early Registration

February 20, 2016 - ​March 11, 2016

Late Registration

March 12 - 29, 2016

Teams Setup (close to public)

April 0​4 - 05, 2016

Competitions (open to public)

April 0​6 - 08, 2016

Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 poria محسن کارگر آزاد Iran
2 iBUS Melika Sadat Mazarzadeh Yazdi Rabbani Educational Complex Iran
3 هوش مصنوعی1 Mohammad amin Roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
4 هوش مصنوعی2 آرش کمالی آزاد Iran
5 eCARE Saba Amini Farzanegan-II Iran
6 atyeh ASADALAH SHAHRANI اصفهان Iran
7 arianarobot alireza kargar کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان یزد Iran
8 SADRAROBOT DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
9 arianarobot monire dehghan tezerjani آموزشگاه آریانا ربات Iran
10 دیسکاوری MEHRDAD KHANMIRZAEE رایمند ربات البرز Iran
11 رایمند 3 Sepideh Rezaei Hassan Abadi رایمند ربات البرز Iran
12 TESLA Sina Majidi کانون پرورشی فکری هدایت و صدف Iran
13 ST Robot Reza Keykha دبیرستان فرزانگان Iran
14 atyeh2 ASADALAH SHAHRANI دبیرستان عطیه Iran
15 atyeh3 ASADALAH SHAHRANI دبیرستان عطیه Iran
16 سینابتا Mahshid Bahrami Nejad مجتمع آموزشی ابوعلی سینا متوسطه اول Iran
17 سیناگاما Hanie Tatlari مجتمع آموزشی ابوعلی سینا متوسطه اول Iran
18 radical mahyar abutorabi دبیرستان علامه حلی (1) تهران Iran
19 Chemist Farzane 7 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
20 آفرینش Hoora Poloyi پژوهشسرای آفرینش Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Noise mohammad shirani LOOPROBO Iran
2 poria محسن کارگر آزاد Iran
3 emam reza1 عابد ایزدی مجتمع آموزش امام رضاع Iran
4 امام رضا1 عابد ایزدی مجتمع آموزش امام رضاع Iran
5 iBUS Melika Sadat Mazarzadeh Yazdi Rabbani Educational Complex Iran
6 هوش مصنوعی1 Mohammad amin Roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
7 هوش مصنوعی2 آرش کمالی آزاد Iran
8 eCARE Saba Amini Farzanegan-II Iran
9 POSITRON soheil bagherzadeh - Iran
10 ariana منیره دهقان آمو Iran
11 atyeh ASADALAH SHAHRANI اصفهان Iran
12 arianarobot alireza kargar کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان یزد Iran
13 SADRAROBOT DAVOOD JAFARI آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
14 BitWise Ali Mousavi Electronic Health Iran
15 pjrc tohid توحید تندگویان مجتمع Iran
16 pjrc robot group توحید تندگویان مجتمع Iran
17 arianarobot monire dehghan tezerjani آموزشگاه آریانا ربات Iran
18 arianar1 monire dehghan آموزشگاه آریانا ربات Iran
19 RoboMaad Sobhan Salimi Personal Iran
20 دیسکاوری MEHRDAD KHANMIRZAEE رایمند ربات البرز Iran
21 رایمند 3 Sepideh Rezaei Hassan Abadi رایمند ربات البرز Iran
22 TESLA Sina Majidi کانون پرورشی فکری هدایت و صدف Iran
23 نصر1 محمد غضنفری آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر Iran
24 ST Robot Reza Keykha دبیرستان فرزانگان Iran
25 atyeh2 ASADALAH SHAHRANI دبیرستان عطیه Iran
26 atyeh3 ASADALAH SHAHRANI دبیرستان عطیه Iran
27 GARNET STONE mohammadhossein afshari مجتمع آموزشی استعداد های درخشان شهید قدوسی Iran
28 سینابتا Mahshid Bahrami Nejad مجتمع آموزشی ابوعلی سینا متوسطه اول Iran
29 سیناگاما Hanie Tatlari مجتمع آموزشی ابوعلی سینا متوسطه اول Iran
30 radical mahyar abutorabi دبیرستان علامه حلی (1) تهران Iran
31 Chemist Farzane 7 Majid ArabAsadi Pishrobot Iran
32 CASPIAN soheil bagherzadeh - Iran
33 TranSpyBot Alireza Noori - Iran
34 آفرینش Hoora Poloyi پژوهشسرای آفرینش Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3

لیگ موضوع آزاد

مقام اول: تیم eCare ، دبیرستان فرزانگان دو تهران

مقام دوم: تیم iBus ، مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی، تهران

مقام سوم: تیم سینا بتا، مجتمع آموزشی ابوعلی سینا، متوسطه اول، تهران

لیگ موضوع مشترک

مقام اول: تیم Election، تهران

مقام دوم: تیم  MicroMath ، مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی، تهران

مقام سوم: تیم Sadrarobot، آموزشگاه جیستا رباتیک صدرا، اصفهان

لیگ طرح و ایده

مقام اول: تیم سینا گاما، مجتمع آموزشی ابوعلی سینا، متوسطه اول، تهران

مقام ​دوم: تیم arianarobot،  آموزشگاه رباتیک آریانا، یزد

رقابت تیم ترکیبی 

تیم eCare ، دبیرستان فرزانگان دو تهران- تیم Toyrobot-1، شیراز

تیم منتخب سال (در لیگ ربات های نمایشی)

برق: علیرضا میرپور، محمد جواد کردگاری، محسن کارگر، هستی توتونچی

مکانیک: ملیکا مازارزاده

کامپیوتر: آتیه آرمین، نهاله فاطمی، فرگل عظیمی، مهشید بهرامی نژاد

صنایع و طراحی صنعتی: علیرضا میرپور، آتیه آرمین، نهاله فاطمی