Schedule

 

Pre-registration

November 28, 201​5 - January 2​1

(Extended to: February 04, 2016)

Qualification Process

January ​22, 201​6 - ​February 19, 2016

Early Registration

February 20, 2016 - ​March 11, 2016

Late Registration

March 12 - 29, 2016

Teams Setup (close to public)

April 0​4 - 05, 2016

Competitions (open to public)

April 0​6 - 08, 2016

Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 shiraz Bahram Mirzaee ندارد Iran
2 Election Atieh Armin آزاد Iran
3 SPARK Reza Keykha پژوهشسرای علی ابن ابی طالب Iran
4 MicroMath fateme najibi RAbbani Educational Complex Iran
5 SADRAROBOT BEHZAD VAEZ آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
6 Toy robot1 Mohammad hossein Setorg ازاد Iran
7 نصر2 Mohammad Ghazanfari آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر Iran
8 سینا آلفا Morteza Abbaszadeh مجتمع آموزشی ابوعلی سینامتوسطه اول Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 shiraz Bahram Mirzaee ندارد Iran
2 Toy robot محمدحسین سترگ آزاذ Iran
3 Election Atieh Armin آزاد Iran
4 emam reza2 عابد ایزدی مجتمع آموزش امام رضاع Iran
5 امام رضا2 عابد ایزدی مجتمع آموزش امام رضاع Iran
6 SPARK Reza Keykha پژوهشسرای علی ابن ابی طالب Iran
7 MicroMath fateme najibi RAbbani Educational Complex Iran
8 POSITRON soheil bagherzadeh - Iran
9 SADRAROBOT BEHZAD VAEZ آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
10 Toy robot1 Mohammad hossein Setorg ازاد Iran
11 pjrc توحید تندگویان مجتمع Iran
12 pjrc tondgoyan توحید تندگویان مجتمع Iran
13 shz بهرام میرزایی ازاد Iran
14 نصر2 Mohammad Ghazanfari آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر Iran
15 نصر4 محمد غضنفری آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر Iran
16 Robo Fire رضا کیخا - Iran
17 سینا آلفا Morteza Abbaszadeh مجتمع آموزشی ابوعلی سینامتوسطه اول Iran
18 TranSpyBot Alireza Noori - Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3

لیگ موضوع آزاد

مقام اول: تیم eCare ، دبیرستان فرزانگان دو تهران

مقام دوم: تیم iBus ، مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی، تهران

مقام سوم: تیم سینا بتا، مجتمع آموزشی ابوعلی سینا، متوسطه اول، تهران

لیگ موضوع مشترک

مقام اول: تیم Election، تهران

مقام دوم: تیم  MicroMath ، مجتمع فرهنگی آموزشی ربانی، تهران

مقام سوم: تیم Sadrarobot، آموزشگاه جیستا رباتیک صدرا، اصفهان

لیگ طرح و ایده

مقام اول: تیم سینا گاما، مجتمع آموزشی ابوعلی سینا، متوسطه اول، تهران

مقام ​دوم: تیم arianarobot،  آموزشگاه رباتیک آریانا، یزد

رقابت تیم ترکیبی 

تیم eCare ، دبیرستان فرزانگان دو تهران- تیم Toyrobot-1، شیراز

تیم منتخب سال (در لیگ ربات های نمایشی)

برق: علیرضا میرپور، محمد جواد کردگاری، محسن کارگر، هستی توتونچی

مکانیک: ملیکا مازارزاده

کامپیوتر: آتیه آرمین، نهاله فاطمی، فرگل عظیمی، مهشید بهرامی نژاد

صنایع و طراحی صنعتی: علیرضا میرپور، آتیه آرمین، نهاله فاطمی