Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Robust Alireza Ahmadi Bozorg دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهر ری Iran
2 IRSE Mahmod Vatani Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
3 KUT Mohammad Parvin Kermanshah University of Technology Iran
4 S.M.C Adel Akbari Majd SMC - UMA Iran
5 SF6 Sattar Khalili SF6 Iran
6 kavosh ali elyasi دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
7 USTMB amir salehtabari mazandaran university of science and technology-babol Iran
8 MPR-5 mohseen yusef zadeh دانشگاه پیام نور ماکو Iran
9 SRC Shahram Babaie تبریز- مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز Iran
10 malayer university armin nourani natoure دانشگاه ملایر Iran
11 YRA MohammadReza Jenabzadeh دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد Iran
12 Daneshpajoohan Behrooz Shirani Bidabadi موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو Iran
13 Li2ma Sara mirzaie Islamic Azad University Noor abad Mamasani Branch & SMC Iran
14 Pasargad Ahmadreza Shahmohamadi Amirkabir University of Technology Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Robust Alireza Ahmadi Bozorg دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهر ری Iran
2 IRSE Mahmod Vatani Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
3 ARWID Ehsan Babaei صنایع روباتیک آروید Iran
4 2SB sadra vaseghi personal Iran
5 KUT Mohammad Parvin Kermanshah University of Technology Iran
6 کاووش علیرضا میرالوند دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر Iran
7 Lidoma حمیدرضا سادات دانشگاه آزاد نورآباد ممسنی Iran
8 metis ghasem gholikhani nahrsolduz پتروشیمی های منطقه پارس جنوبی - شرکت مهندسی ایده مکاترونیک ماد Iran
9 mamot ghasem gholikhani nahrsolduz پتروشیمی های منطقه پارس جنوبی - شرکت مهندسی ایده مکاترونیک ماد Iran
10 imecm ghasem gholikhani nahrsolduz پتروشیمی های منطقه پارس جنوبی - شرکت مهندسی ایده مکاترونیک ماد Iran
11 QASHQAEI sajad akbarpoor دانشگاه آزاد اسلامی کازرون Iran
12 S.M.C Adel Akbari Majd SMC - UMA Iran
13 SF6 Sattar Khalili SF6 Iran
14 kavosh ali elyasi دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
15 bbb s s ff Iran
16 USTMB amir salehtabari mazandaran university of science and technology-babol Iran
17 Hadi-University Mahdi Afrasiabi موسسه آموزش عالی هادی Iran
18 MPR-5 mohseen yusef zadeh دانشگاه پیام نور ماکو Iran
19 SRC Shahram Babaie تبریز- مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز Iran
20 RRG Hassan alijanpour دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری Iran
21 malayer university armin nourani natoure دانشگاه ملایر Iran
22 KRL Ahmad Jahangiri Khomein's Robotic labratory Iran
23 aryaman hadi zakeri aryaman Iran
24 YRA MohammadReza Jenabzadeh دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد Iran
25 دانشگاه S A دانشگاه Iran
26 آینده Mehdi Rezaee آینده Iran
27 Daneshpajoohan Behrooz Shirani Bidabadi موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو Iran
28 Li2ma Sara mirzaie Islamic Azad University Noor abad Mamasani Branch & SMC Iran
29 Pasargad Ahmadreza Shahmohamadi Amirkabir University of Technology Iran
30 Pars Mohamadreza Zangiabady دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران کرمان Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3